KURUMSAL

Simaş 1986 yılından bu güne bulgur üretiminde önde gelen firma durumundadır. Son dönemde yeni kurumsallaşma stratejisi ile hububat ve bakliyat sektöründe yer almıştır. Toplam kalite anlayışı ve gıda güvenliği sistemleri ile yerel ve global düzeyde, sektörde önemli bir aktör durumuna gelen firmamız, AR-GE çalışmaları sayesinde ürün protföyünü geliştirmeyi başarmıştır.
Bu sayede Avrupa, Amerika, Ortadoğu ve Uzakdoğu gibi dünyanın bir çok bölgesinde pazarlama ağını ve müşteri memnuniyetini sağlamayı başarmıştır.
Gıda güvenliğini temel olarak seçtiğimiz üretim hatlarımızda, kapalı devre üretim tekniği ve CCP (KKN) kontrol yöntemi ile üretim yapılmaktadır. Üretimde ve yönetimde TS-EN-ISO-9001, HACCP, ISO-22000 ve Gıda Kodeks standart ve normlarını kullanan firmamız, müşteri memnuniyeti ve kalite odaklı olarak, 25 yıllın üzerindeki tecrübesini müşterilerinin hizmetine sunmaktadır. Yılların sağladığı birikim ve deneyimle, atılımcı ve girişimci şirket yönetimini ve her alanda uzman personeli bünyesinde barındırmayı ilke edinen firmamız, araştırma kurumları (TUBITAK, Üniversite vb.) ile teknolojik yenilikleri takip etmektedir.

Vizyonumuz

“ Ortadoğu ve Kuzey Afrika’da tahıl ve Hububat sektöründe lider olmak.”

Misyonumuz

“Ürün kalitesindeki sürekliliğin haksız kazanç elde etmeden, en az enerji ve en düşük maliyetle sağlanması, müşteri memnuniyetinde ilişkilerin ve paylaşmanın esas alınması, maddiyatın ölçü alınmamasıdır.”